Samota není zlej PDF EPUB MOBI


Lucie Raškovová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Samota není zlej PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Lucie Raškovová? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Kniha vypráví příběh jednoho roku života chlapce Péti. Je podzim a právě se s maminkou přestěhoval z vesnice do města, ve kterém začne navštěvovat první třídu. Péťův tatínek je námořní kapitán, který doma pobývá vzácně, a tak jeho svět tvoří především ženy. Vlídná maminka a dobrosrdečná sousedka, paní Přerazilová. A také její pes, kerý se jmenuje Samota a který se stane Péťovým nerozlučným kamarádem. Text je psán barvitým poetickým jazykem, který si velmi dobře rozumí s výtvarným doprovodem. Tak tomu ostatně bývá většinou, když je jejich autorem jeden a týž člověk.
„>Kniha vypráví příběh jednoho roku života chlapce Péti. Je podzim a právě se s maminkou přestěhoval z vesnice do města, ve kterém začne navštěvovat první třídu. Péťův tatínek je námořní kapitán, který doma pobývá vzácně, a tak jeho svět tvoří především ženy. Vlídná maminka a dobrosrdečná sousedka, paní Přerazilová. A také její pes, kerý se jmenuje…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Lucie Raškovová
VELIKOST SOUBORU
8,64 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788090599963

Stažení celkem:493

Samota není zlej PDF.pdf

Samota není zlej PDF.epub


Tagy:
stáhnout Samota není zlej PDF pdf zdarma kompletní
kniha Samota není zlej PDF epub download
stáhnout e-kniha Samota není zlej PDF mobi
Samota není zlej PDF torrent
stáhnout Samota není zlej PDF čeština zdarma
Samota není zlej PDF číst on-line
Samota není zlej PDF free download
Samota není zlej PDF pdf torrent
stáhnout Samota není zlej PDF mp3
audiokniha Samota není zlej PDF off
stáhnout Samota není zlej PDF zdarma
Samota není zlej PDF kniha online PDF
koupit Samota není zlej PDF zlevněné levný
Samota není zlej PDF pdf|lit|epub|mobi
Samota není zlej PDF kompletní PDF

Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia. Tento web využívá cookies.Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím


Názvy kapitol nejsou v knize Samota není zlej součástí sazby – jsou uvedené jen v obsahu. Vymýšlení názvů jednotlivých kapitol žákům může pomoci k nejlakoničtějšímu shrnutí, zároveň máme rychlý přehled o tom, jak pozorně žáci naslouchali a jak přečtené kapitole porozuměli.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *