STÁHNOUT / DOWNLOAD Já, Monstrum PDF PDF EPUB MOBI


Dan Wells

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Já, Monstrum PDF! Na našem webu najdete knihu Já, Monstrum PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí. A tak jsem ho zabil. Myslím, že jsem udělal správnou věc. Aspoň už nikdo další neumřel. Ale ne na dlouho…
V knize Nejsem sériový vrah John Wayne Cleaver zachránil své město před zabijákem daleko hrozivějším, než jsou sérioví vrazi, kterými je přímo posedlý.
Ukáže se však, že sotva jeden démon zmizel, v Claytonu jej vystřídal druhý. Zanedlouho se objeví další oběti, jež může John balzamovat v márnici, a nová záhada, která čeká na vyřešení. Jenže John okusil smrt a temná stránka jeho osobnosti, kterou používal jako zbraň – a nazývá ji Monstrum –, ho teď může ovládnout.
V Claytonu nikdo nebude v bezpečí, dokud John nepřemůže dva děsivé protivníky: neznámého démona, kterého musí zastavit, a svého vnitřního démona, před nímž nikdy neuteče.
Druhá část trilogie Dana Wellse je ještě čtivější a napínavější než její první díl. Autor se vám předem omlouvá za noční můry.“>I démoni mají přátele. A ti se teď přicházejí Johnu Wayneovi Cleaverovi pomstít za smrt jednoho z nich.
Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí. A tak jsem ho zabil. Myslím, že jsem udělal správnou věc. Aspoň už nikdo…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Dan Wells
VELIKOST SOUBORU
9,80 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2013
JAZYK
Čeština
ISBN
9788074613937

Stažení celkem:483

Já, Monstrum PDF.pdf

Já, Monstrum PDF.epub


Tagy:
stáhnout Já, Monstrum PDF pdf zdarma kompletní
kniha Já, Monstrum PDF epub download
stáhnout e-kniha Já, Monstrum PDF mobi
Já, Monstrum PDF torrent
stáhnout Já, Monstrum PDF čeština zdarma
Já, Monstrum PDF číst on-line
Já, Monstrum PDF free download
Já, Monstrum PDF pdf torrent
stáhnout Já, Monstrum PDF mp3
audiokniha Já, Monstrum PDF off
stáhnout Já, Monstrum PDF zdarma
Já, Monstrum PDF kniha online PDF
koupit Já, Monstrum PDF zlevněné levný
Já, Monstrum PDF pdf|lit|epub|mobi
Já, Monstrum PDF kompletní PDF

Zanedlouho se objeví další oběti, jež může John balzamovat v márnici, a nová záhada, která čeká na vyřešení. Jenže John okusil smrt a temná stránka jeho osobnosti, kterou používal jako zbraň – a nazývá ji Monstrum -, ho teď může ovládnout.


I démoni mají přátele. A ti se teď přicházejí Johnu Wayneovi Cleaverovi pomstít za smrt jednoho z nich. Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *