Stáhnout Farmářova žena PDF


Barbara Hannay

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Farmářova žena PDF! Na našem webu najdete knihu Farmářova žena PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tři generace Australanek žijících ve vnitrozemí. Tři různé příběhy, tři různé životy.Pro Stellu v roce 1946 byl život v australské pustině smířením a kompromisem po hrůzách skončené války.
Pro Jackii v sedmdesátých letech znamenala farma pohádkový život, neboť si připadala jako Popelka, která tu našla svého prince.
A pro Alici, která se na daleký venkov dostane až v roce 2015, je to příslib nové zářivější budoucnosti.
Stelle se od konce druhé světové války dařilo skrývat tajemství, které nikdy nemělo vyjít najevo. Jenže teď po letech hrozí, že pravda vypluje na povrch a rozdělí celou Drummondovu rodinu žijící na farmě Ruthven Downs. V předvečer narozeninového večírku, na němž se sejde nejen rodina, ale i všichni blízcí přátelé, se střetává minulost se současností a odhalení šokující pravdy rozpoutává netušené vášně.
Tato rozsáhlá sága je plná emocí, víry a naděje tří silných žen žijících na odlehlé dobytkářské farmě daleko v severním Queenslandu… Žen, které prožívají všechny slasti a strasti lásky a učí se, kdy své milované podpořit a kdy je raději nechat jít…“>Tři generace Australanek žijících ve vnitrozemí. Tři různé příběhy, tři různé životy.Pro Stellu v roce 1946 byl život v australské pustině smířením a kompromisem po hrůzách skončené války.
Pro Jackii v sedmdesátých letech znamenala farma pohádkový život, neboť si připadala jako Popelka, která tu našla svého prince.
A pro Alici, která se na…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Barbara Hannay
VELIKOST SOUBORU
5,92 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2018
JAZYK
Čeština
ISBN
9788026908999

Stažení celkem:333

Farmářova žena PDF.pdf

Farmářova žena PDF.epub


Tagy:
stáhnout Farmářova žena PDF pdf zdarma kompletní
kniha Farmářova žena PDF epub download
stáhnout e-kniha Farmářova žena PDF mobi
Farmářova žena PDF torrent
stáhnout Farmářova žena PDF čeština zdarma
Farmářova žena PDF číst on-line
Farmářova žena PDF free download
Farmářova žena PDF pdf torrent
stáhnout Farmářova žena PDF mp3
audiokniha Farmářova žena PDF off
stáhnout Farmářova žena PDF zdarma
Farmářova žena PDF kniha online PDF
koupit Farmářova žena PDF zlevněné levný
Farmářova žena PDF pdf|lit|epub|mobi
Farmářova žena PDF kompletní PDF

Němá filmová adaptace slavné divadelní hry, kterou však A.H. dokázal zbavit divadelnosti a natočit zábavný film. (oficiální text distributora).


Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *