Stáhnout Maraton a jiné pošetilosti PDF


Luboš Brabec

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Maraton a jiné pošetilosti PDF! Na našem webu najdete knihu Maraton a jiné pošetilosti PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knížka není příručkou s návodem, jak uběhnout maraton, přesto se dozvíte vše podstatné, co k běhání potřebujete znát. Kdy a jaké pít pivo, který tréninkový plán je nejgeniálnější na světě, jak vypadá běžecká sexmise, kde najdete zemi běhání zaslíbenou nebo proč je druhý maraton důležitější než ten první. Maraton a jiné pošetilosti jsou čtivým a s nadhledem napsaným průvodcem po osudu rekreačního běžce, který nemá v genech příliš talentu, neusiluje stát na stupních vítězů a jehož nejmilejší tréninkovou metodou je sled pokusů a omylů. Tedy průvodcem po osudu drtivé většiny z těch, kdo si párkrát do týdne obují maratonky a vyrážejí na běžecké stezky.
I proto se první vydání, na nějž se v crowdfundingové sbírce složili budoucí čtenáři, setkalo s nadšeným ohlasem a náklad byl rozebrán během několika týdnů.
„>Soubor svižných, vtipných a netradičních sloupků, které spojuje jediné téma: běh ve všech jeho podobách. Šestatřicet kapitol, šestatřicet různých pohledů na jeden z největších fenoménů dneška.Knížka není příručkou s návodem, jak uběhnout maraton, přesto se dozvíte vše podstatné, co k běhání potřebujete znát. Kdy a jaké pít pivo, který…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Luboš Brabec
VELIKOST SOUBORU
7,28 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2014
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024750767

Stažení celkem:597

Maraton a jiné pošetilosti PDF.pdf

Maraton a jiné pošetilosti PDF.epub


Tagy:
stáhnout Maraton a jiné pošetilosti PDF pdf zdarma kompletní
kniha Maraton a jiné pošetilosti PDF epub download
stáhnout e-kniha Maraton a jiné pošetilosti PDF mobi
Maraton a jiné pošetilosti PDF torrent
stáhnout Maraton a jiné pošetilosti PDF čeština zdarma
Maraton a jiné pošetilosti PDF číst on-line
Maraton a jiné pošetilosti PDF free download
Maraton a jiné pošetilosti PDF pdf torrent
stáhnout Maraton a jiné pošetilosti PDF mp3
audiokniha Maraton a jiné pošetilosti PDF off
stáhnout Maraton a jiné pošetilosti PDF zdarma
Maraton a jiné pošetilosti PDF kniha online PDF
koupit Maraton a jiné pošetilosti PDF zlevněné levný
Maraton a jiné pošetilosti PDF pdf|lit|epub|mobi
Maraton a jiné pošetilosti PDF kompletní PDF

Pro běžce, kteří nejen rádi běhají, ale o běhu také rádi čtou, je na pultech knihkupectví nová běžecká kniha Luboše Brabce – Maraton a jiné pošetilosti. Nejde o odbornou publikaci, nýbrž o knihu svižných, vtipných a netradičních sloupků, které spojuje jediné téma – běh ve všech jeho podobách.


249 Kč Maraton a jiné pošetilosti – Brabec Lubošpít pivo, který tréninkový plán je nejgeniálnější na světě, jak vypadá běžecká sexmise, kde najdete zemi běhání zaslíbenou nebo proč je druhý maraton důležitější než ten první.Maraton a jiné pošetilosti jsou čtivým a s nadhledem napsaným průvodcem po osudu rekreačního běžce, který nemá v genech …

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *