Stáhnout Drasticky děsivý Dexter PDF


Jeff Lindsay

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Drasticky děsivý Dexter PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jeff Lindsay? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Dexter Morgan není právě typ člověka, kterého byste si přivedli domů a představili ho své matce. I když je zábavný a má nádherně ironický smysl pro humor, jedna z jeho charakterových vad (má vražedné sklony) může působit dost odrazujícím dojmem. Ale v jádru je Dexter dokonalým gentlemanem a skutečnou oporou své sestře Deb, miamské policistce, a zajímá se jen o odklízení lidí, kteří si jeho zvláštní návštěvu skutečně zaslouží. Dex je dost pohledný, ale naprosto nevšímavý (upřímně, i trochu zmatený) k zájmu, který o něj projevují ženy. Přes skutečnost, že nemůže vystát pohled na krev, pracuje na oddělení miamské policie jako specialista na analýzu krevních vzorků; tato práce mu umožňuje sledovat zprávy o nejnovějších zločinech a mít oči otevřené k vyhlížení své nové oběti.Dexterův dokonale uspořádaný život je náhle narušen, když se v Miami objeví druhý, mnohem nápadnější sériový vrah. Dexe fascinuje, dokonce i přivádí k nadšení, že tento druhý vrah má styl připomínající jeho vlastní. Přesto se nemůže zbavit pocitu, že tento tajemný nový příchozí se nejen pohybuje na jeho území, ale obrací se přímo k němu. Tento nový vrah totiž nejen kopíruje Dextera – ale jako by ho vyzýval: „Pojď si se mnou hrát.“ Dexter si svůj tajný dvojí život vytvořil pro osamělou existenci… ale i roztomilého netvora může zaujmout výhled na nalezení přítele.
Představujeme jednoho z nejduchaplnějších a nejoriginálnějších vypravěčů za poslední léta, Jeffa Lindsaye a jeho Drasticky děsivého Dextera. Jde o svěží, překvapivý a brilantně napsaný román, který si jistě získá širokou čtenářskou obec.
Dexter Morgan je specialistou na analýzu krevních vzorků u miamské policie. Mezi kolegy je oblíbený a má mimořádnou intuici na sériové vrahy. Není divu; Dexter ukrývá tajemství: za měsíčných nocí nad ním vládu přebírá Temný společník a stává se sám sériovým vrahem, netvorem postrádajícím city, který sadisticky likviduje své oběti – jiné vrahy, na které je zákon krátký. Vše šlo dobře a ani Dexova nevlastní sestra Debora, rovněž policistka, nic netušila, když se náhle v Miami objevil sériový vrah, jehož styl je totožný s Dexterovým. Spojitostí je stále víc, až Dexter začne pochybovat sám o sobě, nepáchá snad brutální vraždy skutečně on a neposílá pak sám sobě vzkazy? Jak si má vysvětlit předjímající vize a sny? A když zmizí i Debora, zatímco on měl okno, pokusí se ji zachránit před… kým vlastně, před maniakem, či sám před sebou? Šokující závěr jen korunuje toto strhující dílo napsané jedinečným stylem, plné temnoty, ale i černého humoru. Má veškeré předpoklady stát se kultovní literaturou (jak k tomu došlo v USA) a Dexter již teď stojí po boku Hannibala Lectera.
Již je to mnoho let, kdy se naposledy objevil na trhu tak originální thriller, jako je tento Lindsayův, který uchopil omšelý subžánr – román o sériovém vrahovi – a přetvořil ho takovýmto svěžím způsobem. Již Lindsayovo východisko stojí za to: vypravěč příběhu, Dexter Morgan, je specialista miamské policie na analýzu krevních vzorků a současně i sériový vrah… Co ovšem vzbuzuje u tohoto románu největší nadšení, je jeho styl – humorný, sebeironizující, inteligentní a místy i lyrický; jedná se o morbidní zábavnou jízdu…“>Seznamte se s Dexterem, uhlazeným vlkem v rouše beránčím… s netvorem, kterého děsí pohled na krev… se sériovým vrahem, který je díky jednomu ze svých zlatých pravidel neodolatelně sympatický: zabíjí totiž jen zlé lidi.
Dexter Morgan není právě typ člověka, kterého byste si přivedli domů a představili ho své matce. I když je zábavný a má nádherně…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Jeff Lindsay
VELIKOST SOUBORU
2,41 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2007
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073419691, 9788073817466

Stažení celkem:236

Drasticky děsivý Dexter PDF.pdf

Drasticky děsivý Dexter PDF.epub


Tagy:
stáhnout Drasticky děsivý Dexter PDF pdf zdarma kompletní
kniha Drasticky děsivý Dexter PDF epub download
stáhnout e-kniha Drasticky děsivý Dexter PDF mobi
Drasticky děsivý Dexter PDF torrent
stáhnout Drasticky děsivý Dexter PDF čeština zdarma
Drasticky děsivý Dexter PDF číst on-line
Drasticky děsivý Dexter PDF free download
Drasticky děsivý Dexter PDF pdf torrent
stáhnout Drasticky děsivý Dexter PDF mp3
audiokniha Drasticky děsivý Dexter PDF off
stáhnout Drasticky děsivý Dexter PDF zdarma
Drasticky děsivý Dexter PDF kniha online PDF
koupit Drasticky děsivý Dexter PDF zlevněné levný
Drasticky děsivý Dexter PDF pdf|lit|epub|mobi
Drasticky děsivý Dexter PDF kompletní PDF

Drasticky děsivý Dexter přestavuje příběh, jenž je vyprávěn samotným sériovým vrahem v první osobě. Dexter tvrdí, že postrádá jakékoliv lidské emoce, ale občas se u něj projevují jisté city k lidem v jeho životě, tedy k jeho sestře Deborah, jeho přítelkyni Ritě, a k jejím dvěma dětem Astor a Codymu. Na konci …


Seznamte se s Dexterem, uhlazeným vlkem v rouše beránčím… s netvorem, kterého děsí pohled na krev… se sériovým vrahem, který je díky jednomu ze svých zlatých pravidel neodolatelně sympatický: zabíjí totiž jen zlé lidi.Dexter Morgan není právě typ člověka, kterého byste si přivedli domů a představili ho své matce.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *