Mizící hmyzíci PDF EPUB MOBI


Daniela Krolupperová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Mizící hmyzíci PDF! Na našem webu najdete knihu Mizící hmyzíci PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Království růží postihlo zlé prokletí. Bylo napadeno neznámými vetřelci, černými tvorečky, kteří způsobili, že růžové keře začaly vadnout a chřadnout. Celému království hrozí skáza. Je ohrožen i život růžových víl obývajících růžové keře. Najdou víly někoho, kdo je zachrání?
Příběh mizících hmyzíků je pohádka, která dětským čtenářům pootevře okénko do tajemného světa dobře známých drobných živočichů. Poznává jejich vlastnosti a řeší jednoduché otázky připojené za každou kapitolou. Mezi nepatrnými stébly trav se odehrávají velké příběhy pro malé (i větší) děti. Stačí se začíst.
Kniha je určena dětem mladšího školního věku, předškolákům a jejich rodičům. Poslouží také učitelkám v mateřských školách.
Daniela Krolupperová je překladatelka, novinářka, spisovatelka, za dětské knížky získala v letech 2003 a 2006 Cenu učitelů. V Portálu vyšla její kniha Putování za nejmocnějším kouzlem (2007), Zákeřné keře (2010), Rybí sliby (2011). „>Království růží postihlo zlé prokletí. Bylo napadeno neznámými vetřelci, černými tvorečky, kteří způsobili, že růžové keře začaly vadnout a chřadnout. Celému království hrozí skáza. Je ohrožen i život růžových víl obývajících růžové keře. Najdou víly někoho, kdo je zachrání?
Příběh mizících hmyzíků je pohádka, která dětským čtenářům pootevře…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Daniela Krolupperová
VELIKOST SOUBORU
6,23 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2013
JAZYK
Čeština
ISBN
9788026204701

Stažení celkem:556

Mizící hmyzíci PDF.pdf

Mizící hmyzíci PDF.epub


Tagy:
stáhnout Mizící hmyzíci PDF pdf zdarma kompletní
kniha Mizící hmyzíci PDF epub download
stáhnout e-kniha Mizící hmyzíci PDF mobi
Mizící hmyzíci PDF torrent
stáhnout Mizící hmyzíci PDF čeština zdarma
Mizící hmyzíci PDF číst on-line
Mizící hmyzíci PDF free download
Mizící hmyzíci PDF pdf torrent
stáhnout Mizící hmyzíci PDF mp3
audiokniha Mizící hmyzíci PDF off
stáhnout Mizící hmyzíci PDF zdarma
Mizící hmyzíci PDF kniha online PDF
koupit Mizící hmyzíci PDF zlevněné levný
Mizící hmyzíci PDF pdf|lit|epub|mobi
Mizící hmyzíci PDF kompletní PDF

Mizící hmyzíci – Daniela Krolupperová . Království růží postihlo zlé prokletí. Bylo napadeno neznámými vetřelci, černými tvorečky, kteří způsobili, že růžové keře začaly vadnout a chřadnout. Celému království hrozí skáza. Je ohrožen i život růžových víl obývajících růžové keře.


Mizící hmyzíci. Daniela Krolupperová. Království růží postihlo zlé prokletí. Bylo napadeno neznámými vetřelci, černými tvorečky, kteří způsobili, že růžové keře začaly vadnout a chřadnout.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *